پیکر مرحوم بهمن کشاورز  تشییع شد
پیکر مرحوم بهمن کشاورز  تشییع شد
داورگاه - پیکر مرحوم بهمن کشاورز وکیل برجسته دادگستری و رییس سابق اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران تشییع و در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

پیکر مرحوم بهمن کشاورز تشییع شد

به گزارش پایگاه خبری داورگاه و به نقل از ایرنا ، پیکر مرحوم بهمن کشاورز امروز پنجشنبه با حضور جمعی از وکلای دادگستری، خانواده و بستگان و اقشار مختلف مردم تهران از مقابل ساختمان کانون وکلای دادگستری مرکز تشییع شد.
در این مراسم، پیام های تسلیت ، وزیر دادگستری، معاون حقوقی رییس جمهور و رئیس حوزه ریاست رییس قوه قضاییه قرائت شد.
داود ملک زاده یکی از وکلای دادگستری در سخنان کوتایی به بیان گوشه هایی از ویژگی های اخلاقی و توانایی هایی حرفه ای مرحوم بهمن کشاورز پرداخت.
در این مراسم همچنین بخشی از وصیت نامه مرحوم بهمن کشاورز توسط یکی از اعضای خانواده آن مرحوم قرائت شد .
بهمن کشاورز در وصیت نامه خود بر وحدت، همدلی و آحاد اقشار مختلف مردم اشاره کرده بود.
در مراسم تشییع پیکر مرحوم کشاور جمعی از شخصیت های سیاسی و اجتماعی از جمله عمادالدین باقی ، غلامحسین کرباسچی و محمود صادقی حضور داشتند.
پیکر مرحوم بهمن کشاورز امروز – پنجشنبه – در قطعه نام آوران به خاک سپرده شد و مراسم ختم وی نیز روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه در مسجد نور برگزار می شود.
بهمن کشاورز متولد ۱۳۲۳ وکیل پایه یک دادگستری و رئیس پیشین اتحادیه سراسری کانون ‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) بود، او در فاصله سال های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ ریاست این اتحادیه را برعهده ‌داشت.
بهمن کشاورز وکیل دادگستری و حقوقدان برجسته کشور صبح روز سه شنبه در ۷۵ سالگی به علت عارضه قلبی در بیمارستان مهراد تهران در گذشت.