جزوات آزمون وکالت

جزوات آزمون وکالت

جزوات آزمون وکالت

داورگاه – اکثر داوطلبان شرکت کننده در آزمون های حقوقی از جمله آزمون وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد و غیره، درگیر این هستند که سوالات از چه منابع ای طرح می شوند تا به مطالعه همان منابع بپردازند. در پاسخ به داوطلبان عزیز باید بگویم که طرح سوال از منبع مشخصی صورت نمی گیرد و اصل بر این است که یک دانش آموخته لیسانس در رشته حقوق، باید بر روی مباحثی که از آنها طرح سوال می شود، تسلط نسبی داشته باشد. بنابراین همانند کنکور سراسری، منابع از قبل معین نمی شود.

با توجه به آنچه ذکر شد، بازهم برای داوطلبان این سوال پیش می آید که ممکن است در یک درس چند مولف معتبر، کتاب تالیف کرده باشند و در برخی از آنها نیز نظرات اختلافی وجود داشته باشد، تکلیف چیست؟ در پاسخ این سوال نیز باید بگویم، در کلیات مباحث حقوقی اختلاف نظر وجود ندارد، برای مثال عقد بیع در نظر همه اساتید حقوق یک تعریف دارد ولی مثلا در مبحث بیع و در پاسخ به این سوال که ((اگر خیار عیب ساقط شود آیا اختیار دریافت اَرش نیز از بین می رود یا خیر؟))، اختلاف نظر وجود دارد و این اختلاف نظر هم محدود می شود در دو پاسخ، بلی و خیر که هرکدام استدلال متفاوتی را در پی دارد.

اختلاف نظری که در متن فوق بیان شد، باعث می شود که داوطلبان در انتخاب منابع درسی دچار تردید شوند و این تردید نیز بیهوده نیست، زیرا قرار هست حداکثر یکسال زمان و برنامه ریزی بر روی منابع مدنظر گذاشته شود، ولی همانگونه که در پارگراف اول بیان کردم، اصل بر این است که داوطلب شرکت در آزمون های حقوقی باید یک تسلط نسبی بر روی مباحث داشته باشد و این تسلط نسبی یعنی علاوه بر داشتن اطلاعات از اصول کلی، از اختلاف نظرها نیز آگاه باشد. با این حال، ایجاد این تسلط نسبی بسیار زمان بر است و داوطلبان به فکر راه های میانبری هستند که زودتر به این تسلط نسبی دست پیدا کنند.

در سایت داورگاه لیستی از منابع معتبر پیشنهاد شده است که می توانید از اینجا مطالعه نمایید. به طبع، مطالعه این لیست زمان زیادی را از داوطلب می گیرد، ولی در صورتی که داوطلب بتواند آنها را مطالعه کند، قطعا سطح سواد حقوقی خود را بالا خواهد برد. علی ایحال یک جزوه از ۶ درس آزمون وکالت با مشخاص زیر در سایت داورگاه تهیه و برای فروش در اختیار داوطلبان گرامی قرار گرفته است.

مشخصات جزوه آموزشی سایت داورگاه

دو جزوه آماده شده است که مشخصات این دو جزوه به شرح ذیل می باشد:

۱- مشخصات جزوه ۱۵ هزار نکته ای

* جزوه از ۶ درس ((حقوق مدنی؛ آئین دادرسی مدنی؛ حقوق تجارت؛ حقوق جزا (عمومی – اختصاصی)؛ آئین دادرسی کیفری و اصول فقه، تهیه شده است.

* این جزوه در ۶۰۰ صفحه آماده شده است و داوطلبان می توانند با مطالعه این جزوه بر روی مباحث  کلیدی تسلط پیدا نمایند.

* در این جزوه بیش از ۱۵ هزار نکته کلیدی قرار گرفته است که این نکات همگی از اصول و مباحث حقوقی می باشند و بنابراین داوطلب می تواند بسیار در وقت و هزینه خود صرفه جویی داشته باشد.

* جزوه حاوی سوال تستی نمی باشد.

* در کنار این جزوه باید متن قانون مطالعه شود و همچنین برای دو درس حقوق مدنی و حقوق جزا نیز به داوطلب منبع مطالعاتی جهت مطالعه معرفی خواهد شد.

* در کنار این جزوه باید متن قانون مطالعه شود ولی نیازی به مطالعه منبع دیگری نمی باشد.

* محتوای این جزوه بسیار کامل تر از جزوه ۴ هزار نکته ای می باشد.

* این جزوه حاوی سوال تستی نمی باشد.

نکاتی در مورد پست جزوه:

* جزوه تنها پس از واریز تمام هزینه، ارسال می گردد.

* با توجه به استان محل سفارش، بسته پستی بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از پست تحویل داوطلب خواهد گردید. همچنین کد رهگیری پستی نیز برای پیگیری سفارش از طریق سایت اداره پست برای داوطلب ارسال می گردد.

* پس از واریز وجه، جزوه روز کاری بعد از پرداخت هزینه، پست می گردد.

در صورت تمایل به خرید جزوه می توانید جهت اطلاع از قیمت و دریافت شماره کارت جهت واریز وجه و یا مشاوره بیشتر به شماره زیر پیامک دهید تا وقت تماس داده شود:

۰۹۱۳۶۴۵۷۴۰۶